ARTHIS

Forum członków i przyjaciół zespołu ARTHIS

Ogłoszenie


KONIEC ZAWIESZANIA DZIAŁALNOŚCI!!!!!

STARTUJEMY Z NIECO ODMIENIONYM SQADEM!!!!!


Dostępna opcja wiadomości RSS (nowe posty odczytujesz bez konieczności logowania na forum po ustawieniu kanału RSS w swojej przeglądarce)

#1 2010-05-19 13:18:05

 indianer1988

wiesło (C)

6925700
Call me!
Skąd: B-iny
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 91
WWW

klawisz


Nadwoje Babka przyszłość Ci przepowie. Wyjaśni jak, krowie na rowie. A kto fanem zostanie, temu będzie, jak chłopu w twarzowej katanie

Offline

 

#2 2010-05-25 10:19:58

 Orax

wiesło (C) rytmiczna

Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 33
WWW

Re: klawisz

Kocur do Werki dzwonił ale nic nie wskórał teraz zgodnie z ilością głosów ktoś musi zamieścić ogłoszenie w Radiu Maryja ;P Kto wie może sam ojciec Dyrektor z nami grać bedzie. Pogo w wykonaniu moherów to musi być niezapomniane przeżycie xD


Jaka niebezpieczna jest wiara w idole, jakie groźne są silne osobowości i ideały. wielcy mężczyźni i potężne kobiety. Powinno się ich podziwiać na odległość ale nigdy nie wiązać z nimi życia, żeby potem nie patrzeć jak się kurczą, przemieniają w zwykłych śmiertelników. Tarci się wtedy wiarę we wszystko co piękne i wzniosłe na tym świecie...

Offline

 

#3 2010-05-26 09:25:48

 ANA

microfone master

19463494
Skąd: T-ów
Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 105

Re: klawisz

hehe aż chyba odkurze swój stylowy moherowy berecik, po babci 


"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką"

Offline

 

#4 2010-05-26 09:27:29

 ANA

microfone master

19463494
Skąd: T-ów
Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 105

Re: klawisz

Choć Jacek wg. punktów ja bym sie tak nie cieszyła, bo również dwa punkty ma skrócenie cie o nogi ... ale w sumie no żal by było hehe Jak co, ja bede protestowac hehe


"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką"

Offline

 

#5 2010-05-27 13:01:37

 Orax

wiesło (C) rytmiczna

Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 33
WWW

Re: klawisz

taaaa juz w to uwierzę ;P Niedawno coś pisałem o tych oczach co to mogą kłamać ;P Nie ufam Ci xD To ty pierwsza wyjdziesz z inicjatywą żeby mi ucieli moje kochane nogi ;P
Ja wiem że potem je sobie powiesisz nad kominkiem jako trofeum łowieckie ;P


Jaka niebezpieczna jest wiara w idole, jakie groźne są silne osobowości i ideały. wielcy mężczyźni i potężne kobiety. Powinno się ich podziwiać na odległość ale nigdy nie wiązać z nimi życia, żeby potem nie patrzeć jak się kurczą, przemieniają w zwykłych śmiertelników. Tarci się wtedy wiarę we wszystko co piękne i wzniosłe na tym świecie...

Offline

 

#6 2010-05-27 14:27:41

 ANA

microfone master

19463494
Skąd: T-ów
Zarejestrowany: 2010-05-15
Posty: 105

Re: klawisz

e tam, ja taka niewinna osóbka.. xP gdzieżbym mogła xD


"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Koln